Ez a weboldal saját és más honlapokhoz tartozó sütiket használ. Ha szeretne többet tudni. A honlap böngészésével elfogadja a használatukat.
COMFER S.p.a.

Via Cussignacco, 84
33040 Pradamano (Udine) Italy
Tel. + 39 0432 671215 r.a.
Fax + 39 0432 671156
Email: info@comferspa.com

HENGERELT ÁRUK, CSÖVEK, ZÁRTSZELVÉNYEK, GERENDÁK, MEGMUNKÁLÁS ÉS LÁNGVÁGÁS/PLAZMAVÁGÁS
P.A. Simone Blasutig
Tel. +39 0432 671215 - Int. 608
simone.blasutig@comferspa.com
Gabriele Paron
Tel. +39 0432 671215 - Int. 607
gabriele.paron@comferspa.com
Geom. Mirko De Cillia
Tel. +39 0432 671215 - Int. 609
mirko.decillia@comferspa.com
Geom. Flavio Toneatto
Tel. +39 0432 671215 - Int. 606
flavio.toneatto@comferspa.com
TEKERCSBŐL TÁBLÁSÍTÁS, HASÍTÁS, SZALAG DARABOLÁS
Rag. Simone Temporini
Tel. +39 0432 671215 - Int. 601
simone.temporini@comferspa.com
P.I. Luca Malisani
Tel. +39 0432 671215 - Int. 603
luca.malisani@comferspa.com
CÉGVEZETÉS
A.C. Monica Pirona
Tel. +39 0432 671215 - Int. 624
monica.pirona@comferspa.com
A.C. Katia Venier
Tel. +39 0432 671215 - Int. 623
katia.venier@comferspa.com

Ha többet szeretne megtudni, töltse ki a következő űrlapot







(*) Kötelező mezők
Hozzájárulok a személyes adataim kezeléséhez (dlgs 196/2003)